Bezpečnostní vchodové dveře MIKEA

Ocelové dveře

Křídlo: křídlo vchodových dveří MIKEA je z pevné konstrukce, skládající se ze dvou pozinkoocelových plátů , vyplněné poliuretanovou pěnou a zajištěné po celém obvodu borovicovým rámem. Vyznačuje se vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Křídlo je ve třech bodech vyvážené, má 3 panty bezpečnostní proti vysazení. Krycí lišta z PVC kryjící zámky!

Zárubeň:

 • Zárubeň ocelová - je vyrobena z ocelového materiálu o tloušťce 1,5mm . Povrchová úprava zárubně je Lakovaná, nebo je pokryta laminátovou folii v decoru křídla.
 • Zárubeň dřevěná - je vyrobena z borovicového dřeva, její součástí je i práh z bukového dřeva a těsnění. Povrvchová úprava -lakované akrylovou barvou, nebo je pokryta folii v decoru křídla.

Vrchní i boční nadsvětlík ( 50cm ) ( Pouze u dveří s dřevěnou zárubní !!! )

Zkrácení křídla: křídlo lze zkrátit na jakoukoliv požadovanou výšku za příplatek

UPOZORNĚNÍ !!! Dřevěná zárubeň v provedení CALVADOS a BÍLÁ je dostupná pouze ve verzi lakované.
Křídlo k této zárubni je FOLIOVANÉ !!!

Termín dodání : 3 - 4 týdny !!!

Dodávka oken do 10dnů

 Svým zákazníkům dodáváme plastová okna pěti různých profilů, což zaručuje, že si v nabídce vybere opravdu každý. Všechna plastová okna splňují veškeré kvalitativní požadavky a standardně je dodáváme do 10 dní. Vedle plastových oken pak nabízíme také plastové posuvné dveře zvedací, sklopné nebo harmonikové. Přestaňte váhat a ponořte se do naší nabídky plastových oken a posuvných dveří.

 • Plastová okna ERGONO

  Šesti-komorový profil nejnovější generace, patřící do nejvyšší jakostní třídy. Vnější stěny těchto profilů mají 3mm šíři a vnitřní šířka komor je minimálně 5 mm.

 • Plastové okno LUBRYS

  Okna profilu Libris se odlišují neopakovatelnýma křivkama odsazeného křídla. Šesti-komorový systém křídla zajišťuje dokonalou tepelnou ochranu a zároveň silně tlumí hluk.

 • Plastové okno PERFECTLINE

  Veka Perfectline je nejnovější generace vícekomorového profilu s klasickou a zároveň velmi elegantní liníí.

 • Plastové okno REVENTO

  Okna s novou sérii Revento-EFECTLINE jsou ekonomickým řešením nabízejícím našim zákazníkům pětikomorový profil za cenu tříkomorového.

 • Plastové okno SWINGLINE

  Okna Swingline, to je nabídka pro osoby s vysokými požadavky pokud jde o kvalitu a estetiku.

 • Posuvné a přesuvné dveře